23.02.2021 | 10:16

Надзвичайно цікавими для фахівців Дрогобицького МРЦЗ є зустрічі з колишніми безробітними. Бо ж у кожного з них життєвий шлях проліг через службу зайнятості: комусь вдалося швидко стати у трудовий стрій, іншим довелося змінювати для цього фах, а дехто кардинально змінив трудову біографію, стартувавши у бізнес. Ексбезробітна, а сьогодні успішна підприємниця, Мар’яна Бісик із задоволенням ділиться думками про те, як їй вдалося реалізувати виплекані роками плани.

– Здається, зовсім недавно я переступила поріг Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості з надією знайти роботу, – каже п. Мар’яна. –Переломним моментом стала консультація спеціаліста, під час якої мені розповіли про програму підтримки бізнесу шляхом надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи. Остаточне рішення прийняла, побувавши на семінарі «Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес». Тоді утвердилася думка: буду працювати на себе, втілювати мрії та плани!

Однак, щоб справа не прогоріла, вона ретельно вивчила попит на послуги, які мала намір надавати клієнтам, з’ясувала коло конкурентів, цінову політику, переваги та ризики обраного виду діяльності. Усе це лише додало цілеспрямованій жінці впевненості та завзяття. А далі за скеруванням служби зайнятості були курси з основ підприємницької діяльності у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ, написання бізнес-плану на тему «Організація кабінету психолога», стартові кошти у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття.

«Мій успіх – у щасті інших, стверджує пані М. Бісик. І додає. – Життя прекрасне, коли очі клієнтів світяться щастям, коли розумієш, що причетна до цього дива. Щастя – це не мета, а шлях, який потрібно шукати не в завтрашньому дні, а сьогодні».

Вона радіє тому, що може допомагати іншим долати складні життєві обставини, переборювати труднощі, тішитися дрібницями, на які раніше не зверталася увага. Вона щаслива, бо займається улюбленою справою, яка дарує їй моральне та матеріальне задоволення.

Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості