23.02.2021 | 09:38

Посадовці Червоноградської міської філії Львівського обласного центру зайнятості у межах новоствореної об’єднаної територіальної громади тісно співпрацюють з представниками всіх загальноосвітніх навчальних закладів. Днями у місцевій гімназії організували робочу зустріч з педагогами з соціальної та практичної психології та працівниками міського відділу освіти.

Головна мета заходу – сформувати спільний план профорієнтаційної роботи зі шкільною молоддю, а також визначити пріоритетні напрями діяльності психологічної служби у системі освіти на другий семестр 2021 року.

Під час бесіди присутніх ознайомили з онлайн-сервісами державної служби зайнятості, які створені для допомоги учнівству у професійному виборі. Йшлося про платформу з профорієнтації та розвитку кар’єри, яка є надзвичайно корисною та цікавою як для старшокласників, так і їхніх дорослих наставників.

Наприкінці зустрічі сторони обмінялися враженнями, свіжими ідеями та дійшли спільної думки, що майбутнє ринку праці – за якісною профорієнтаційною роботою.

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ