16.08.2019 | 09:44

Профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія» напередодні відбувся у дитячому санаторно-оздоровчого таборі «Світанок».

Цікаво та пізнавально у формі ігор і тестів фахівці Стебницької міської філії Львівського обласного центру зайнятості ознайомили школярів зі світом професій. Спеціалісти розповіли про те, як вдало обрати майбутній фах, використовуючи тести на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри та сучасну профорієнтаційну методику «Моя професія», окреслили реалії ринку праці, акцентуючи увагу на робітничих спеціальностях.

Підлітки активно брали участь в інтерактивному занятті з використанням різноманітних вправ і забав, а саме: гра «Відгадай професію», «Най- най- професія». Також таборяни охоче долучалися до конкурсів та швидко відгадували той чи інший фах.

Хлопці та дівчата уважно слухали представника Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, Оксану Яжик, котра розповіла про права та обов’язки дітей. А про відповідальність юних краян та їхніх батьків у разі скоєних правопорушень повела мову представник Дрогобицького відділу поліції Віталійя Мроць.  Михайло Стефанишин, представник БФ «Карітас», торкнувся питання запобігання вживання алкоголю і наркотиків серед дітей і молоді та охарактеризував наслідки.

Літо, канікули, цікаві друзі й незабутні враження для школярів – завжди добре. Та відпочинок, проведений з користю, – ще кращий, адже нові знання надовго закарбовуються у пам’яті, збагачуючи юну особистість.

 

Стебницька міська філія Львівського ОЦЗ