11.09.2019 | 10:37

У кожного життєва дорога складається по-різному: в одних вона, наче польова стежина, тихо та спокійно в’ється поміж барвистих квіток, на інших чекають круті вигини або біг з перепонами, а дехто, використовуючи здобутий у минулому досвід, з головою поринає у майбутнє, чітко прямуючи до визначеної мети.

До останньої когорти належить колишня викладачка Львівського інституту економіки і туризму Марія Михайлівна Надич. Залишившись без місця праці, вона звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Львівського міського центру зайнятості. Організатор туристичної та готельної справи за фахом, вона мріяла поєднати трудову діяльність із творчістю, новаторством, красою, естетикою. Певний час Марія Михайлівна проживала на Сколівщині, де мала змогу насолоджуватися природним багатством карпатського краю, не тільки милуватися прекрасними краєвидами, а й спостерігати за прадідівськими традиціями горян. Згодом їй самій захотілося організовувати для інших свято.

У центрі зайнятості майбутня бізнесменка відвідала цільові семінари з аспектів започаткування та ведення власної справи, пройшла навчання з основ підприємництва, написала бізнесплан, який успішно захистила на відповідній комісії.

Отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття в якості стартового капіталу, одразу взялася за реалізацію задуманого. Тепер її клієнти, коло котрих щоразу зростає, твердо переконані: будь-яка урочиста подія, довірена професіоналу, пройде на високому рівні.

Пані Марія зі знанням справи займається організацією виїзних церемоній вінчання, координацією весілля чи дня народження, створенням запрошень, розміщенням гостей, декором фотозони та іншими важливими деталями, завдяки яким свято набуває особливого шарму. У її арсеналі – неповторні квіткові композиції, кольорова гама бантів і стрічок, привабливі кашпо, стильні флористичні прикраси, елегантні свічки та підставки, які власниця майстерні декору «Мохіто» уміє гармонійно поєднати, аби створити незабутню атмосферу затишку, комфорту, естетики та краси.

Львівський міський центр зайнятості