07.04.2021 | 10:28

Днями директор Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Богдан Волошин, начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Марія Суховерська та завідувачка сектору рекрутингу Ольга Ткачів зустрілися з Іваном Кубаренком, керівником ТОВ «ЕВОЛЮШН ПРОДАКШН СЕРВІСЕС».

Під час розмови з’ясувалося, що підприємство займається виготовленням дитячих візочків і має на меті створити 60 нових робочих місць, а в перспективі – збільшити штат до 300 працівників. Власне довкола цієї тези й був побудований подальший діалог. Йшлося про налагодження тісних контактів для укомплектування вакансій, добір персоналу шляхом використання сучасних технологій, зокрема відеорезюме, відеопрезентацій вакансій, онлайн-співбесід, надання послуг з рекрутингу тощо. Соціальні партнери обговорили й низку інших проблем, які виникають у суб’єктів господарської діяльності, особливо у період дії карантинних обмежень.

Керівнику підприємства наголосили, що у разі виникнення гострої потреби у додаткових працівниках служба зайнятості готова підставити своє плече. Зокрема, організувати зустріч з кандидатами, на замовлення працедавця провести професійне навчання майбутніх співробітників як у навчальних установах області, так і безпосередньо на виробництві шляхом стажування, підібрати серед безробітних осіб, готових попрацювати на тимчасових роботах та ін.

Директор центру зайнятості Богдан Волошин запевнив Івана Кубаренка, що фахівці центру зайнятості докладуть максимум зусиль, аби робочі місця на фірмі не простоювали, а вакансії були укомплектовані у стислий час.

Завершився візит домовленістю про подальшу співпрацю, мета якої – працевлаштування безробітних та якісне вирішення кадрових питань підприємства.

Марія Грицай, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості