01.04.2021 | 10:51

«Обирай майбутнє – живи і працюй в Україні» – так звучала тема інформаційного вебінару, що в рамках проєкту «Успішна кар’єра» відбувся у Дрогобицькому МРЦЗ для учнів 9 класу гімназії № 8 м. Дрогобича.

Захід проводився з метою ознайомлення старшокласників зі станом і перспективами розвитку ринку праці, правилами вибору професії, можливостями самостійного тестування на платформах служби зайнятості.

Катерина Мисишин, провідний фахівець з питань зайнятості сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг МРЦЗ, розповіла учасникам про значення та роль професії у житті кожного, наголосивши на тому, як правильно її обрати, яку формулу для цього використати, що врахувати під час прийняття важливого рішення.

Окремо вона охарактеризувала реалії сучасного ринку праці, назвала професії, які користуються попитом у працедавців. За її словами, аби не помилитися у виборі фаху, глибше проаналізувати власні таланти, нахили, здібності та інтереси, школярі можуть скористатися сучасними ресурсами, зокрема, «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри», яка розміщена на сайті державного центру зайнятості. Відповідаючи на низку запитань спеціальних тестів, хлопці та дівчата зможуть не тільки з’ясувати про себе багато корисного та цікавого, а й взяти участь у презентаціях затребуваних на ринку праці професій, поспілкуватися з представниками закладів професійно-технічної освіти та працедавцями. Такий підхід убезпечить молодь від помилкових рішень і дозволить обрати таку сферу діяльності, яка приноситиме радість і задоволення.

Іванна Кушнір, завідувач сектору профорієнтації відділу надання соціальних послуг Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості