15.05.2019 | 12:44

Один із травневих робочих тижнів у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ розпочався з радісної події. Навчання з основ ведення підприємницької діяльності завершила ще одна група безробітних, а отже Львівщина поповниться молодими, амбітними, цілеспрямованими та впевненими у своїх знаннях і силах бізнесменами.

Спектр видів господарської діяльності, який презентували випускники, надзвичайно широкий та різноманітній. Це – виробництво суші-ролів у м. Миколаєві, організація свят «Шалена забава» у м. Червонограді, відкриття геодезично-землевпорядного підприємства у м. Старий Самбір, роздрібна торгівля дитячими товарами, майстерня домашньої випічки у м. Радехові, туристична агенція «Kvitka travel», дитяче кафе «Ласуня» у м. Рава-Руська і ще багато-багато цікавих і перспективних починань.

Завдяки отриманим теоретичними знанням, порадам експертів, досконалого вивчення особливостей бізнесової діяльності практичний старт-ап кожного слухача курсів увінчається успіхом. Тож хай підприємницький шлях, дорогі випускники, буде легкий, прибутковий і приносить вам задоволення від щоденних перемог і правильних рішень.

Львівський центр професійно-технічної освіти ДСЗ