20.08.2019 | 10:27

Ми живемо у час невідворотних змін, які з блискавичною швидкістю охоплюють усі сфери господарської діяльності. Не винятком є і ринок праці. Навчання впродовж усього життя, постійне підвищення кваліфікаційного рівня, це – не просто слова, а вимога сьогодення.

Фахівці Новороздільської міської філії Львівського ОЦЗ кажуть, що під час працевлаштування окремих безробітних інколи виникають проблеми. Ось чому торік державна служба зайнятості запровадила нові підходи в обслуговуванні клієнтів, зокрема профілювання шукачів роботи одразу під час реєстрації у центрі зайнятості.

«Боятися змін – це ніщо, порівняно з відчуттям непотрібності на ринку праці», – ділиться спогадами ексбезробітна пані Галина. Вона роками працювала головним бухгалтером на підприємстві, тому період, коли залишилася без улюбленого заняття, був для неї доволі складним. Жінка розуміла, що у час високих технологій потрібно обов’язково вчитися, пізнавати нове та не боятися кардинальних перемін, інакше працевлаштуватися не реально. З оптимізмом, надією на допомогу та великим бажанням знайти місце праці вона звернулася до Новороздільської міської філії Львівського ОЦЗ.

Кар’єрний радник одразу ознайомив її зі змістом послуг служби зайнятості. Детально розповів про унікальну можливість: навчатися за кошти служби зайнятості як в освітніх установах чи у центрах професійно-технічної освіти служби зайнятості, так і шляхом стажування безпосередньо на підприємстві. Результат не забарився, спеціаліст ЦЗ домовився з керівником підприємства, де була заявлена перспективна вакансія бухгалтера, про стажування п. Галини безпосередньо на фірмі. А після успішного навчання наша клієнтка стала членом колективу і тепер виконує роботу, яка їй до душі.

Історія п. Галини – яскравий приклад того, як мотивація та бажання змін у будь-якому віці слугують запорукою працевлаштування, а працівники служби зайнятості завжди з радістю допоможуть кожному клієнту досягнути визначеної цілі.

Новороздільська міська філія Львівського ОЦЗ