31.10.2019 | 12:08

Нещодавно для педагогів, працівників соціальної сфери та учнівської молоді у Жовківському районному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся мотиваційний тренінг «Мистецтво самопрезентації».

«Для чого вам потрібно використовувати самопрезентацію?», – з такого запитання розпочалася зустріч з молодою, амбітною та талановитою тренеркою Яриною Мірко, котра водночас є і громадським діячем, і коучем, і письменницею.

Модераторка повела мову про формування першого враження, назвала основні складові, через які формується уява про нас як про особистість. Не оминула популярної теми сьогодення – значення і роль соціальних мереж. За її словами, власний профіль у «Фейсбук» чи «Інстаграм» – це також один із інструментів самопрезентації.

Присутні, серед котрих були і фахівці Жовківської районної філії Львівського ОЦЗ, активно долучалися до інтерактивних завдань, жваво обговорювали порушені проблеми, висловлювати власне бачення щодо аспектів успішної комунікації в сучасному світі. Загалом, як кажуть учасники зустрічі, захід відбувся на «ура».

 

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ