01.03.2019 | 11:32

Під таким гаслом у Сколівській районній філії пройшов тренінг для посадовців державної установи, який модерувала директор філії І. Тимоцко.

Отримавши сертифікат тренерської майстерності, Іванна Ярославівна відразу вирішила передати підлеглим здобуті вміння, знання та досвід, щоби колеги не тільки відновили внутрішні ресурси, наповнивши їх позитивною енергетикою, але й зуміли переосмислити свою роль і вплив на розвиток різних ситуацій, які виникають під час виконання посадових обов’язків.

«Ти можеш!» – повинен нагадувати керівник спеціалісту! «Він може!» – повинен твердити колектив. «Я можу!» – має повірити у свої сили фахівець. Із таких слів розпочалося заняття, яке цілком поглинуло увагу присутніх. Як було наголошено, зчаста фахівцям соціальної установи складно усвідомити, що звична система поведінкової реакції потребує змін і негативно впливає на ефективність повсякденної роботи. Тому, на думку керівника, через тренінгове заняття можна продіагностувати професійну діяльність підлеглих, створити модель соціальних стосунків з відвертим і безпечним спілкуванням.

Застосування чітко визначених вправ дозволило учасникам тренінгу переосмислити звичні стереотипи та отримати відверту інформацію про себе. Завдання модератора – створити відповідну атмосферу в групі та побудувати систему проблем і запитань, завдань чи вправ, які б спонукали присутніх переглянути свою поведінку.

Після заняття посадовці Сколівської РФ ЛОЦЗ покидали приміщення з піднесеним настроєм, а директор резюмувала, що в колективі відсутнє професійне вигоряння і фахівці в повній «бойовій» здатності готові виконувати функціональні обов’язки.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ