14.08.2019 | 11:32

Ніхто не стане заперечувати істини, що кожна людина скільки живе, стільки ж навчається, бо як говорив один із мудреців: все тече і все змінюється.

Фахівці Червоноградської міської філії Львівського обласного центру зайнятості знають цю істину, а тому однією з найефективніших форм співпраці з клієнтами вважають є підвищення кваліфікації безробітних шляхом стажування на робочому місці.

Цілком очевидно, що такий різновид навчання має низку переваг, адже особи, котрі тривалий час не працювали, отримують можливість відновити та удосконалити свої знання, набути практичного досвіду, адаптуватися до трудового колективу, обладнання, технологічного ритму, а також зарекомендувати себе як хорошого спеціаліста.

Під час стажування особа починає відчувати себе потрібною суспільству, що також є вагомим чинником для зростання самооцінки, реалізації трудового потенціалу та швидкого повернення до продуктивної зайнятості.

Чудовим прикладом плідної праці спеціалістів СЗ є історія пані Ольги, котра звернулася до держустанови задля того, аби працевлаштуватися. Під час співбесіди з кар’єрним радником, жінка розповіла, що мріє працювати з дітьми, адже відчує себе потрібною цим маленьким створінням. Уважно вислухавши відвідувачку, представникам міської філії ЛОЦЗ вдалося підшукати роботу, яка безпосередньо дотична до обслуговування юних краян. Тепер пані Ольга, пройшовши навчання на робочому місці, займається улюбленою справою – виконує обов’язки оператора пульта керування у місцевому парку культури для малят.

Довідково. Упродовж 2019 року за направленням Червоноградської міської філії ЛОЦЗ підвищили кваліфікацію шляхом стажування безпосередньо на робочому місці 157 безробітних громадян за різними професіями та спеціальностями.

 

Червоноградська міська філія Львівського ОЦЗ