22.02.2019 | 10:18

Робота з демобілізованими учасниками антитерористичної операції – один із пріоритетних напрямів діяльності посадовців Жовківської районної філії Львівського ОЦЗ. 
Днями відбулася робоча зустріч директора філії Миколи Кришталюка з бійцями АТО. Під час заходу він ознайомив присутніх зі спектром соціальних послуг, які надає служба зайнятості, а це: пошук прийнятної роботи, сприяння у працевлаштуванні, професійна підготовка та перепідготовка, підвищення кваліфікації в освітніх закладах ДСЗ та безпосередньо у працедавця, профорієнтація, участь у громадських роботах, організація підприємницької діяльності тощо.
Також йшлося про можливість отримання ваучера (фінансовий документ для оплати професійного навчання) для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці осіб, звільнених з військової служби, та тих, хто брав участь в АТО, у тому числі інвалідів. 
Чимало хто з присутніх цікавився відомостями про набір колишніх військовиків на безкоштовний курс «Контроль якості програмного забезпечення», що діє у межах програми «Україна-Норвегія». Проект дозволяє отримати корисні знання щодо тестування програмних продуктів, а отже знайти роботу у сфері ІТ, що нині прогресивно розвивається.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ