09.02.2016 | 10:01

Нещодавно у приміщенні Сокальського районного центру зайнятості в рамках Дня учасника антитерористичної операції відбувся ярмарок вакансій для демобілізованих військовослужбовців. Під час заходу фахівці ЦЗ ознайомили присутніх з переліком підприємств, які звернулися до за поміччю в укомплектуванні вільних робочих місць і вакантних посад. Окрім працівників приватних бізнес-структур, на зустріч завітали також представники Збройних сил України. Б. Микита, офіцер відділення комплектування Сокальського РВК, розповів краянам про переваги та перспективи проходження служби за контрактом, назвав актуальні вакансії у військовому підрозділі.

Уважно вислухавши виступи усіх соціальних партнерів служби зайнятості, безробітні найбільше зацікавилися можливістю трудитися у рядах української армії. І це не дивно, адже майбутнім військовикам обіцяють стабільну грошову щомісячну винагороду у розмірі від семи до десяти тисяч гривень, безкоштовне харчування, кваліфіковане медичне обслуговування, а ще – забезпечення житлом.

Чимало запитань пролунало на адресу Богдана Володимировича, але після кваліфікованих відповідей, присутні сокальчани дійшли спільної думки: «Служба в ЗСУ – це можливість не лише виконати свій громадянський обов’язок, а й поліпшити матеріальне становище».