13.01.2021 | 12:12

Нам часто доводиться чути, що резюме – невід’ємна частина успішного працевлаштування. Адже ознайомившись із ним, потенційний працедавець складає професійний і особовий портрет претендента на вакансію, а згодом на підставі цього вирішує, чи є сенс в подальшому запрошувати кандидата на співбесіду, чи ні.

У презентаційному описі необхідно стисло і доступно пояснити майбутньому керівнику або кадровому агентству, якими перевагами ви вигідно відрізняєтеся від решти претендентів. Для прикладу, у Дрогобичі нещодавно почали діяти два супермаркети мережі «АТБ», які відповідно оголосили набір на роботу касирів, охоронників, адміністраторів залу та ін. Однак, аби потрапити на зустріч з представниками кадрової служби, кандидатом попередньо потрібно було виповнити та надіслати резюме.

Жителі району, котрі скористалися посередницькими послугами фахівців Дрогобицького МРЦЗ і котрих зацікавили пропозиції працевлаштування у супермаркетах, мали змогу отримати поради та рекомендації з аспектів написання резюме як під час тематичних семінарів, що провадилися у центрі зайнятості, так і на індивідуальних консультаціях. Спеціалісти ЦЗ допомогли їм виокремити власні досягнення та успіхи, професійні та особистісні якості, правильно сформувати хронологію трудової біографії та інше. Результат не забарився: грамотно склавши резюме, успішно пройшовши співбесіду, шестеро продавців-касирів, приймальник товарів та охоронник змінили статус безробітного на працівника мережі «АТБ».

Іванна Кушнір,

завідувачка сектору профорієнтації  відділу надання соціальних послуг Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості