31.10.2019 | 14:06

Нещодавно своє професійне свято відзначали надзвичайно творчі і креативні фахівці, без яких нині доволі важко уявити розвиток ринкової економіки. Це – маркетологи. Представники цієї професії спеціалізуються на продажах, а саме займаються збутом продукції, враховуючи результати досліджень попиту та пропозиції на неї.

Завітавши до студентів Інституту підприємництва та перспективних технологій НУ «Львівська політехніка», представники служби зайнятості розповіли їм про новації у діяльності держустанови, охарактеризували ринок праці Львова та дали кілька корисних порад.

Першим до слова запросили Олега Рісного, директора міського центру зайнятості,  котрий привітав присутніх і побажав їм натхнення у навчанні. Його колега Наталя Рева, фахівець з профорієнтації, повела мову про профорієнтаційну платформу «Моя Професія» (https://myprofession.com.ua/), зареєструвавшись на якій, можна пройти тестування щодо правильності вибору фаху чи сфери діяльності, дізнатися, які навички підтягнути, аби стати справжнім профі в обраній царині.

Наостанок представники міської служби зайнятості побажали майбутнім маркетологам ефективного аналізу ринкових тенденцій, конкурентів і товарів, стрімкого просування кар’єрними сходами та блискучої організації рекламних кампаній.

Львівський міський центр зайнятості