24.07.2018 | 09:14

В управлінні соціального захисту населення Львівської ОДА затвердили ще 15 бізнес-планів учасників проекту «Рука допомоги», з яких 4 – бізнес-плани розширення суб’єктів господарювання, що створять 8 нових робочих місць для членів малозабезпечених родин, учасників АТО і вимушених переселенців.

Швейний цех працевлаштує швачку та розкрійника, продуктовий магазин в Золочеві – двох касирів, підприємство з деревообробки – рамника та водія автонавантажувача, двох помічників візьме підприємець, що надає послуги з укладання бруківки в Миколаївському районі. Центр зайнятості вже направив працівників до підприємців.

11 бізнес-планів захистили майбутні підприємці з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщених осіб.

Зокрема, 4 підприємця працюватимуть у сфері сільського господарства: переселенець із Криму вирощуватиме опеньки в Червонограді, у Буському районі буде ягідна плантація, а в Радехівському районі підприємець надаватиме послуги з обробітку землі для населення. Ще одна учасниця планує надавати юридичні послуги підприємцям, що ведуть діяльність у сільському господарстві.

Приємно та незвично, що одразу двоє учасників проекту зі Львова вирішили пов’язати бізнес із навчанням дітей. Станіслав Шаболта, соціальний педагог за освітою, планує організувати футбольну школу, а Іван Федорич – гурток робототехніки та курси програмування.

Дві підприємниці захистили бізнес-плани косметичних салонів: один в Радехові, другий – в Бориславі. Інші підприємці обрали сфери туризму, послуг із ремонту одягу та громадського харчування.

Всі вони, за рішенням  комісії, отримають фінансову допомогу на закупівлю обладнання та матеріалів для започаткування власної справи.

Рука допомоги