21.07.2021 | 09:58

За сучасних умов підтримка працедавця, зокрема забезпечення його потрібними кадрами, – першочергове завдання фахівців Стрийського міськрайонного центру зайнятості. Тому до кожного звернення , яке стосується укомплектування вакансій, застосовується індивідуальний підхід і вишукуються найбільш оптимальні варіанти пошуку претендентів.

Днями керівник ПП «Барбарас-Україна» звернувся до фахівців центру зайнятості з проханням знайти охочих працювати водіями автотранспортних засобів і керманичами навантажувача. Звісно, обговоривши з працедавцем усі можливі шляхи пошуку потенційних працівників, дійшли спільної думки про організацію мініярмарку вакансій, де можна тимчасово непрацюючим жителям району віч-на-віч презентувати пропозиції працевлаштування.

Під час зустрічі з безробітними представник підприємства зазначив, що фірма виконує специфічні роботи, зокрема займається виготовленням паливних брикетів і дерев’яних пелетів. Чимало уваги модератор зосередив на умовах праці, системі нарахування заробітної плати, наголосивши, що пропонується офіційне працевлаштування з дотриманням норм трудового законодавства А це – щорічна відпустка, оплата періоду тимчасової непрацездатності та інші державні гарантії в сфері праці.

Як свідчить досвід, безпосереднє спілкування працедавців з пошуковцями місця праці у присутності спеціалістів центру зайнятості дозволяє одним якомога швидше знайти потрібних фахівців і водночас сформувати кадровий резерв, а іншим – змінити статус безробітного на працівника.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості