05.11.2019 | 09:27

Днями фахівці Самбірського міськрайонного центру зайнятості організували та провели виїзний семінар у районному дитячому будинку змішаного типу «Рідний дім», що знаходиться у селі Корналовичі. Головна мета візиту – обговорити нюанси майбутнього масового вивільнення працівників та окреслити перспективи працевлаштування.

Під час зустрічі з краянами Іван Тимців, директор МРЦЗ, коротко охарактеризував ситуацію на ринку праці, надав якісні консультації з питань законодавства про працю, зайнятість, соціальне державне страхування на випадок безробіття тощо. Окремо йшлося про базу вільних робочих місць і вакантних посад, процедуру реєстрації у службі зайнятості, можливості професійного навчання, у тому числі безпосередньо на підприємстві або на підставі ваучера.

Неодноразово представники держустанови наголошували, що втрата роботи – це шанс переосмислити трудовий шлях, опанувати новий фах або змінити напрям діяльності тощо. А ще – посадовці ЦЗ запевнили присутніх, що кар’єрний радник у центрі зайнятості докладає максимум зусиль, аби кожний клієнт якомога швидше повернувся до праці.

Леся Гураль, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Самбірського міськрайонного центру зайнятості