21.08.2019 | 10:51

Слова Лорена Пауелла Джобса «Є те, що об’єднує всіх великих людей. Це – непереборне бажання змінити світ на краще» можна сміливо застосувати до повсякденної роботи фахівців Сколівської районної філії Львівського ОЦЗ, котрі намагаються не тільки забезпечити роботою мешканців гірського краю, а працедавців – кваліфікованим персоналом, але й турбуються про розвиток району, його туристичну привабливість, а значить – благоустрій та добробут українських родин.

У рамках підготовчого етапу до проведення запланованого Туристичного форуму Сколівщини – 2019 у районній філії Львівського ОЦЗ відбулася робоча зустріч з завідувачем районного методичного кабінету відділу освіти Сколівської РДА Ліліаною Іванютенко.

Зацікавлені у співпраці сторони обговорили способи привернення уваги молоді до перспективного виду бізнесу – туризму. Окремо йшлося про шляхи ведення профорієнтаційної роботи серед учнів шкіл, зокрема порушувалося питання про відповідальне ставлення школярів до вибору майбутньої сфери діяльності та планування професійної кар’єри, створення сприятливих умов для творчого та інтелектуального розвитку підростаючого покоління.

Наостанку соціальні партнери досягли згоди організувати зустріч із директорами загальноосвітніх шкіл району і з ними також провести просвітницьку роботу з питань професійного самовизначення молоді.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ