13.04.2021 | 10:52

Про аспекти впровадження інформаційної системи аналізу та відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах на регіональних ринках праці йшла мова на тренінгу, що відбувся у формі відеоконференції за участю представників Департаментів освіти і науки, економічної політики, навчально-методичних центрів ПТО, експертів польської частини Програми EU4Skills. У навчанні також взяли участь спеціалісти Державного та Вінницького, Дніпропетровського, Запорізького, Кіровоградського, Львівського, Миколаївського, Одеського, Полтавського, Рівненського, Чернівецького центрів зайнятості, а також керівники ради підприємців різних регіонів.

Як було зазначено, відповідно до ініціативи Державного центру зайнятості у згаданих вище областях буде реалізовуватися інноваційна програма, покликана врегулювати попит і пропозицію робочої сили на локальних ринках праці, враховуючи результати проведеного дослідження.

За словами модераторів, мета пілотного проєкту – підвищити ефективність забезпечення галузей економіки кваліфікованим персоналом на основі обґрунтованого формування регіонального замовлення на підготовку кадрів для різних сфер економіки.

Під час дистанційної розмови присутні обговорили шляхи реалізації пілотної програми, а також ключові моменти, на які слід звернути особливу увагу.

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Львівського ОЦЗ