08.08.2019 | 12:32

Учора, 07 серпня 2019 року, з ініціативи Комунальної установи Інститут міста Львівської міської ради відбулася чергова стратегічна зустріч соціальних партнерів щодо розвитку неформальної освіти для дорослих та входження міста у мережу   UNESCO Global Network of Learning Cities.                                                                                      

До участі у заході долучилися також директор Львівського центру професійної освіти ДСЗ Зіновій Вантух та заступник начальника відділу організації профнавчання ЛОЦЗ Наталія Кінь.

Під час бесіди вдалося обговорити основні компоненти та ключові характеристики реалізації стратегії «Місто, що навчається», визначити потенціал Львова. Адже освіта упродовж усього життя є основою сталого розвитку не лише особистості, але і регіону загалом.

Надзвичайно цікавими були результати опитування мешканців столиці Галичини щодо їхнього ставлення до неформальної освіти. Відповідно до них, робочі групи зі складу учасників зустрічі працювали над питаннями: освітні проблеми Львова та способи їх вирішення, чому освіта дорослих важлива для міста, пріоритети розвитку та майбутнє Львова через 5-7 років у сфері неформальної освіти.

Чимало корисних і слушних пропозицій було висунуто та обговорено, у тому числі роль СЗ у навчальному процесі дорослого населення. Це лише початок розробки стратегії планування, адже попереду багато роботи. Вже незабаром наше місто відвідає спеціальна візія з тим, аби допомогти колегам долучитися до мережі UNESCO Global Network of Learning Cities.

Відділ організації профнавчання Львівського ОЦЗ