06.12.2018 | 11:25

Візити на підприємства – звична справа для посадовців центру зайнятості. Адже під час спілкування з керівниками фірм і компаній чи працівниками кадрових служб налагоджуються ділові зв’язки, які так потрібні обом сторонам соціального партнерства.

Ось і нещодавно директор Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ Леся Качмар відвідала ТзОВ Агрофірму «Ватра», де ще раз переконалася, що у виграші ті керівники, що не лякаються нових можливостей, а користаються ними.

Згадане підприємство знаходиться у селі Доброгостів Дрогобицького району та веде господарську діяльність з 1999 року, займаючись розведенням курей та переробкою птахівничої продукції. Цього року агрофірма взяла участь у пілотному проекті «Рука допомоги», що реалізовується на Львівщині з ініціативи Міністерства соціальної політики України та сприяння Світового банку. Мета програми – залучити до продуктивної зайнятості членів малозабезпечених сімей, вимушено переміщених осіб та учасників АТО.

Вдало захистивши бізнес-план на комісії у Львові, товариство отримало фінансову допомогу для придбання спеціалізованого обладнання. Керівник «Ватри» Мирослав Янів задоволений співпрацею із посадовцями Стебницької МФ ЛОЦЗ, адже за їхньою допомогою підібрав у штат нових працівників, зокрема двох безробітних з числа членів малозабезпечених сімей, котрі тепер сумлінною працею самостійно заробляють на життя.

Приємно, що в сьогоднішній, нелегкий для вітчизняного товаровиробника, час підприємство успішно веде бізнес, створює нові робочі місця, планує ввести в експлуатацію новий пташник. Адже попит на якісну продукцію, добре знану на Львівщині та зі її межами, постійно зростає.

Марія Мосур, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ