08.11.2019 | 09:35

Одним із найважливіших пріоритетів у діяльності служби зайнятості є побудова тісної взаємодії з працедавцями. Саме суб’єкти господарювання –основні партнери урядової організації з питань реалізації державної політики зайнятості.

Відтак, напередодоні, у Дрогобицькому міськрайонному центрі зайнятості відбулася презентація діяльності ТзОВ «Фуджікура Аутомотів Україна Львів», з яким у посадовців держустанови зав’язалися тісні взаємовигідні відносини. Участь у заході взяли майже три десятки мешканців Франкового краю, котрі активно шукають роботу.

Як зазначив представник компанії з іноземними інвестиціями п. Роман, нині фірма потребує операторів автоматичних і напівавтоматичних верстатів та установок і вантажників. Він коротко і водночас дуже доступно розповів про умови праці на підприємстві, перелічив спектр обов’язків працівників, а також повів мову про можливість навчання безпосередньо на виробництві. Окремо йшлося про рівень зарплати, премії та бонуси, складові соціального пакету, харчування та безкоштовний довіз на роботу та до дому.

Присутні на презентації краяни, що зацікавилися пропозицією продовжити трудову діяльність у складі ТзОВ «Фуджікура», виповнили анкети працедавця та пройшли індивідуальну співбесіду. А тому незабаром фірма поповниться новими кваліфікованими та сповненими ентузіазму кадрами.

Відділ рекрутингу  Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості