Не думала і не гадала Ганна Вікторівна, що їй доведеться покинути рідну домівку у м. Глухів Сумської області й податися на захід рідної країни. На такий рішучий крок було кілька поважних причин. По-перше, її сім’я жила у 15 кілометровій зоні від кордону із росією, а після початку повномасштабного вторгнення залишатися там було ризиковано. По-друге, чоловік отримав поранення, його перевезли до столичного шпиталю, лікування тривало довгих дев’ять місяців, а потім родина переїхала у м. Новояворівськ, що на Львівщині.
На новому місці поселення самостійно знайти роботу жінці не вдавалося, тому звернулася до місцевої служби зайнятості по допомогу. Як з’ясувалося, вона здобула вищу освіту за спеціальністю «Дошкільне виховання», закінчила курси з манікюру, а до початку війни працювала в Шосткинському управлінні з експлуатації газового господарства контролером газового господарства.
Фахівці Новояворівського управління Яворівської філії ЛОЦЗ, ретельно проаналізувавши вакансії, звернулися до приватного підприємця Любомира Іванківа з проханням поспілкуватися з переселенкою та розглянути питання її працевлаштування.
Під час розмови працедавець запропонував жінці вакансію манікюрниці за умови попереднього стажування на робочому місці. Такий варіант Ганну Вікторівну влаштовував. Успішно пройшовши вишкіл та адаптувавшись на робочому місці, вона була прийнята на роботу. «Нове місце праці наче «антидепресант», – каже Ганна. – Робота дуже цікава та творча. Вона додає сили вірити у перемогу».
Радіє й підприємець, котрий за сприяння служби зайнятості не тільки укомплектував вакансію, знайшов сумлінну працівницю, а й буде заощаджувати власні кошти, оскільки отримуватиме компенсацію за забезпечення роботою ВПО.
Якщо вас цікавить питання працевлаштування або пошуку працівників, телефонуйте за номерами: (032) 23 23 490, +380966825183, пишіть на офіційний телеграм-канал Львівської обласної служби зайнятості @DCZ_Lviv або звертайтеся до підрозділів ЛОЦЗ (контакти – за покликанням).