16.04.2021 | 11:28

Днями відбулася зустріч директора Стрийського міськрайонного центру зайнятості Романи Вишньовської з керівником місцевого коледжу Львівського національного аграрного університету Ігорем Рінило.

Під час конструктивної бесіди сторони обговорили нові форми надання соціальних послуг шукачам роботи та працедавцям з використанням інтернет-технологій. Студенти коледжу теж можуть скористатися різними електронними сервісами служби зайнятості.

До прикладу на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» є можливість безкоштовно у онлайн-форматі визначити хист до підприємницької діяльності чи оцінити власні здібності та навички. Також до уваги студентства  – «Освітній портал Державної служби зайнятості» (http://skills.dcz.gov.ua/), який призначений для отримання інформації про ринок праці, вимоги працедавців до кандидатів на ту чи іншу вакансію, правила та норми складання резюме тощо. Цей ресурс надає можливість отримати необхідні знання та навички, що стануть у нагоді на новій роботі, підготуватися до співбесіди, дізнатися чимало нового та цікавого.

Йшлося і про те, що вишкіл у коледжі Львівського національного аграрного університету забезпечить потребу агробізнесу Стрийщини у працівниках сільськогосподарського напряму, сприятиме самозайнятості населення та розвитку у регіоні підприємництва.

Наприкінці зустрічі були обговорені наявні та перспективні потреби ринку праці. А відтак вдалося дійти спільної згоди щодо обсягів прийому студентів на навчання за кошти держави.

Стрийський міськрайонний центр зайнятості