29.11.2022 | 16:14

Кожна особа, котра звертається до центру зайнятості з метою працевлаштування, має свою, особливу, історію, власні наміри та потреби. Одні шукають місце праці за здобутою освітою та досвідом, пріоритет інших – прийнятний графік роботи чи високий рівень заробітної плати, хтось бажає відкрити власний бізнес, а дехто прагне все змінити та почати професійне життя із чистого аркуша.

Бажання клієнтів обов’язково враховують фахівці Жовківської районної філії Львівського ОЦЗ, зіставляючи їх з реаліями ринку праці та вишукуючи оптимальні варіанти повернення особи до трудової активності. Для цього постійно ознайомлюють безробітних з графіком навчання у Львівському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ та перевагами отримання коштом держави нових знань і можливостей. А ЦПТО пропонує клієнтам широкий спектр освітніх послуг: від здобуття нового фаху до підвищення професійних компетенцій на короткотермінових курсах різного спрямування.

Незважаючи на війну, безробітні продовжують опановувати в цій  освітній установі цікаві навчальні програми, аби згодом працювати та розвивати економіку краю. Хтось вчиться створювати красу, адже візаж, перукарська справа та новітні технології манікюрної справи – це вишуканість і неповторність, синтез творчості та естетики, тандем нестаріючої класики з новими трендами моди.

Всупереч постійним обстрілам, наші родючі землі будуть оброблені, оскільки чоловіки добре розуміють значення для населення хліборобської праці. Тому безробітні залюбки опановують секрети нової та перспективної професії «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

Хоча наші вороги хочуть заморити нас холодом, їм це не вдасться, бо чимало операторів котельні своєчасно пройшли курси підвищення кваліфікації та вже приступили до роботи, забезпечуючи подачу тепла до лікарень, шкіл, дитячих садочків і домівок жителів Львівщини.

Не опускають шанс здобути нову професію й ті, хто прагне працювати у сфері торгівлі. І це мудре рішення, оскільки для касирів торговельного залу чи продавців продовольчих товарів завжди є великий вибір варіантів працевлаштування.

А охочі заробляти на життя самостійно мають змогу у Львівському ЦПТО отримати всебічну консультаційну підтримку з питань написання бізнес-плану, щоби в подальшому взяти участь в урядовій програмі «єРобота», розширити бізнесову діяльність чи започаткувати власну справу. Такою можливістю за рекомендацією спеціалістів Жовківської РФ ЛОЦЗ скористалася вимушено переміщена особа, котра оселилася у Дублянах. Її заява, подана через портал «Дія», розглянутий членами комісії Львівського обласного центру зайнятості бізнес-план, отримали позитивне рішення у Державному центрі зайнятості. Відтак невдовзі переселенка, придбавши ноутбук і планшет, зареєструвавшись як фізична особа-підприємець, надаватиме населенню онлайн-послуги.

Як стверджують слухачі Львівського центру професійно-технічної освіти ДЦЗ, навчання у дорослому віці – це унікальна можливість, позаяк особа вже не тільки чітко усвідомлює своє призначення та бажання, а й спрямовує всі ресурси для досягнення мети у професійній сфері.

Із графіком навчання у Львівському ЦПТО ДСЗ можна ознайомитися за посиланням https://bit.ly/3DpEqh6. Консультаційна підтримка – у підрозділах Львівського ОЦЗ (контакти – https://bit.ly/3yvyNfE ), за телефонами «гарячих ліній» (+380966825183, (032)2450545) і на телеграм-каналі ЛОЦЗ https://t.me/DCZ_Lviv