10.07.2025 | 14:10

За час війни український бізнес переосмислює вікові стереотипи, і люди старшого віку більше не сприймаються як перешкода для розвитку компаній. Навпаки — це новий резерв, який допомагає вистояти в умовах сьогоднішньої кадрової кризи. Тому, якщо ви літня людина, але добрий знавець своєї справи, знайти роботу -  не проблема.

Роман  Степанович Артемович весь свій трудовий шлях працював  трактористом-машиністом  сільськогосподарського виробництва, то ж добре знається  на сільськогосподарській техніці різних  модифікацій. Він і орач, і сіяч, і хлібороб. 

До Пустомитівської служби зайнятості як людина передпенсійного віку  прийшов з впевненістю, що отримає тут  офіційне місце праці.  І не прогадав!

Однією з пропозицій роботи за фахом, яку запропонував п. Роману кар’єрний радник, була   вакансія тракториста в ТОВ “АГРОФІРМА “ЕКОНИВА”. Це підприємство, скориставшись урядовою програмою  проєкту “єРобота”,  нещодавно отримало мікрогрант на вирощування сільськогосподарської продукції та  потребувало фахових механізаторів. Отримавши скерування на роботу  та прийшовши на співбесіду, Роман Степанович  поставив  питання першим: «А яка у Вас є  техніка для сільськогосподарських робіт?». Техніка сподобалась, то ж претендент на вакансію швидко зумів переконати  працедавця,  що робота йому до снаги.

На сьогодні пан Артемович офіційно працює трактористом на  сільськогосподарських угіддях  “АГРОФІРМИ “ЕКОНИВА». «Люблю свою роботу, люблю техніку! Моя професія дає мені відчуття свободи та зв’язку з природою. Але робота на землі дуже відповідальна, бо забезпечує людей хлібом і до хліба», - ділиться  думками Роман Степанович.