05.04.2021 | 09:22

Днями очільниця Мостиської районної філії Львівського ОЦЗ Марія Степаняк відвідала Дрогобицький міськрайонний центр зайнятості, аби ознайомитися з досвідом роботи колег з питань збалансування попиту та пропозиції робочої сили, почерпнути корисну інформацію щодо того, як посадовцям МРЦЗ упродовж багатьох років поспіль вдається утримувати лідерські позиції з аспектів працевлаштування безробітних і укомплектування вакансій.

Під час візиту вона охоче поспілкувалася з фахівцями, що відповідають за різні напрями роботи, оглянула зал прийому відвідувачів, приміщення, де проводяться семінари, інформаційно-консультаційний центр тощо.

За її словами, подібні візити – це чудова нагода не лише глибше пізнати організацію діяльності іншого центру зайнятості, презентувати власні напрацювання, але й можливість налагодити дружні взаємини. Саме обмін думками, нестандартними рішеннями, які вироблені в кожного керівника зокрема, спонукають до глибокого аналізу щоденної роботи.

Під час зустрічі обговорювалися шляхи удосконалення соціальних послуг задля розширення кола працедавців та збільшення бази вільних робочих місць і вакантних посад.

Повернувшись, Марія Богданівна ознайомила працівників Мостиської РФ ЛОЦЗ з пріоритетами діяльності Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості, більш конкретно зупинившись на роботі спеціалістів, що виконують функції рекрутерів.

Мостиська районна філія Львівського ОЦЗ