14.05.2020 | 11:14

На адресу Новояворівської МФ Львівського ОЦЗ надійшов лист такого змісту:

«Сьогодні Україна, як і весь світ, переживає доволі важкі часи. Багато хто опинився без роботи і засобів для існування, серед них і я – Оксана Бережанська. Піцерія «ЕММА», де я працювала, у зв’язку з карантином призупинила діяльність, тому я залишилась за межами трудового колективу, а відповідно й без коштів на життя. Проживаю в селі Кам’янобрід, яке завжди мало доволі непогану транспортну доступність, однак у час поширення коронавірусу без власного транспорту виїхати із села не можливо.

По телевізору почула, що можу звернутися за допомогою до центру зайнятості. У той же день у телефонному режимі звернулася до Новояворівської міської філії, де отримала всю інформацію щодо реєстрації. Через електронну пошту надіслала пакет документів, 2 заяви і була дистанційно зареєстрована як безробітна. Мій кар’єрний радник Катерина Романовська не просто зателефонувала, а детально пояснила усі мої подальші дії, розповіла про вакансії, дала змістовні відповіді на всі запитання.

В умовах самоізоляції таке обслуговування клієнтів є зручним і безпечним, тому хочу подякувати фахівцям Новояворівської міської філії, а особливо Катерині Романовській, які працюють в такий непростий час, за їхнє ввічливе та толерантне спілкування, а також моральну підтримку під час карантину.

Оксана Бережанська»