28.09.2018 | 11:47

Задля поширення серед громадськості інформації про ризики нелегальної зайнятості, впливу величини заробітної плати на розмір пенсійного забезпечення, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників посадовці Миколаївської районної філії ЛОЦЗ провели виїзну акцію під гаслом «Ні – зарплаті в конвертах!».

Основна мета заходу – привернути увагу як пересічних жителів районного центру, так і працедавців до питання офіційного оформлення трудових відносин і легальної виплати заробітної плати, а також важливості підтвердження страхового стажу.

У розмові з мешканцями міста та району порушувалися такі проблеми як ризики працевлаштування в тіні та отримання винагороди за працю частково або повністю у конвертах. Багато уваги було сконцентровано на перевагах задекларованої праці, яка дає право на отримання державних пільг і гарантій, а також забезпечує відповідний соціальний захист у разі виникнення складних життєвих обставин. Як неодноразово наголошувалося співрозмовникам, офіційні трудові відносини, сплата податків і відрахувань – це законодавчо закріплені права та обов’язки кожної людини сьогодні та соціальний захист завтра.

Лілія Корецька, начальник відділу взаємодії з роботодавцямиМиколаївської районної філії Львівського ОЦЗ