12.11.2019 | 11:48

Перекладач і філолог із вищою педагогічною освітою, а за покликанням – вчитель із великої букви, Олена Данило після закінчення Львівського університету імені Івана Франка працювала викладачем англійської мови у Львові.

Життєві обставини спонукали переїхати, а отже довелося на новому місці проживання шукати й нову роботу. На початку цього літа за допомогою у працевлаштуванні жінка звернулася до Жидачівської РФ ЛОЦЗ. Посадовці одразу розгледіли у неї хист до підприємництва, тому скерували на семінар «Як розпочати власний бізнес?». Після почутого у клієнтки зародилася ідея відкрити приватну школу із вивчення англійської мови.

Отримавши фахові консультації з аспектів започаткування власної справи, підготувавши та успішно захистивши перед членами комісії бізнес-план «Організація діяльності центру перекладів та вивчення англійської мови у Гніздичівській ОТГ», пані Олена взялася за реалізацію задуманого.

Нині вона веде підприємницьку діяльність в офісному приміщенні, займаючись із дітьми різного віку, а через мережу Інтернет готує до вступу у виші абітурієнтів, надає перекладацькі послуги.

Навчання з англійської мови уміла вчителька проводить з дітьми середніх і старших груп в ігровій формі. Хлопчикам і дівчаткам такий стиль передання знань до вподоби, адже програмний матеріал не тільки краще запам’ятовується, а й поліпшується вимова. Вихованці школи охоче ведуть діалог один з одним, розповідають віршики, лічилки, співають пісеньки. Для успішного засвоєння нескладних мовних конструкцій на уроках використовуються і дидактичні матеріали, і сучасні посібники, і розважальні вправи.

«Діти володіють унікальною властивістю: граючись, вони сприймають і запам’ятовують більше інформації, аніж доросла людина під час довгого зазубрювання. Наші заняття перетворюється на гру, виставу, захоплюючу подорож, а іноді навіть у казку. Довірлива атмосфера, щоразу нові розваги, цікаві аналогії – це те, що потрібно маленьким всезнайкам для успішного засвоєння англійської мови», – каже п. Олена.

Світлана Ткач, заступник директора Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ