19.05.2020 | 10:59

Сучасний світ динамічно змінюється, трансформується, рухається вперед. Із потужним розвитком інформаційних технологій ми все частіше переносимо своє життя в площину on-line. Добре це чи погано – тема для філософських дискусій, але такі реалії. Фахівці Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості намагаються йти в ногу з часом, тому застосовують нові підходи до надання соціальних послуг в режимі онлайн. Такий спосіб комунікації набув особливої актуальності у період карантину. Приміром, нещодавно у філії за допомогою сервісу ZOOM відбувся інформаційний вебінар на тему: «Нові виклики – нові можливості для пошуку роботи».

Десяток безробітних, котрі долучилися до віртуального заходу, охоче ознайомилися з розділами сайту державної служби зайнятості, можливостями електронного кабінету шукача роботи, «Освітнім порталом ДСЗ», платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри, консультаційною мережею «Моя професія». Ірина Пазяк, фахівець з профорієнтації, наочно продемонструвала процедуру реєстрації, наголосивши на тому, яку інформацію і де саме можна почерпнути із перелічених електронних ресурсів. За її словами, карантин – найкращий час для безкоштовного здобуття додаткових знань. Не оминула модераторка і соціальної мережі «Facebook», зосередивши увагу учасників на інформативності сторінок Бориславської міської філії ЛОЦЗ і Львівського обласного центру зайнятості. Вона порекомендувала вподобати згадані профілі, щоб бути завжди в курсі новин у сфері зайнятості не лише Дрогобиччини, а й Львівщини загалом.

Те, з якою цікавістю цільова аудиторія слухала виступ спікера, ставила запитання, з’ясовувала окремі нюанси, переконало фахівців Бориславської міської філії ЛОЦЗ у тому, що відеозустрічі  – справа потрібна та корисна, а отже інформаційні вебінари на різну тематику будуть продовжуватися. Слідкуйте за анонсами, приєднуйтеся до трансляцій та змінюйтеся разом з нами.

Бориславська міська філія Львівського ОЦЗ