04.03.2019 | 10:42

Про можливість працевлаштування на військову службу за контрактом йшла мова у Стебницькій міській філії Львівського обласного центру зайнятості під час семінару для безробітних та профорієнтаційного заходу для учнів Стебницького професійного ліцею, що відбулися за участю представника Західного відділення комплектування НГУ.

Надія Крутенчук, інструктор згаданого підрозділу Національної гвардії України, розповіла присутнім про порядок відбору громадян на військову службу, окреслила нюанси перебування у резерві, ознайомила з переліком вільних посад. За її словами, зараз відділення запрошує до своїх лав водіїв, інструкторів з водіння, радіотелефоністів, зв’язківців, механіків. Більш детально вона зупинилася на грошовому, матеріальному забезпеченні та пільгах, які отримають безробітні у разі підписання домовленостей про контрактну службу.  Для нацгвардійців передбачена заробітна плата від 9500 гривень на місяць, різні види одноразової допомоги, амуніція, медичний супровід, щорічні оплачувані відпустки, зручний робочий графік, можливість кар’єрного росту.

Цього ж дня фахівці філії спільно з представником Національної гвардії України відвідали Стебницький професійний ліцей, де ознайомили учнів з підприємствами регіону, які мають потребу в кадрах, послугами служби зайнятості, основами техніки пошуку роботи, аспектами складання резюме та відеорезюме, а також проінформували про шанс опанувати цікаві спеціальності у профільних навчальних закладах Національної гвардії України. Надія Крутенчук розказала про умови вступу у виші, перелічила спеціальності, наголосивши, що після отримання диплома випускникам гарантована робота у структурних підрозділах Національної гвардії України.

Марія Добрянська, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Стебницької міської філії Львівського ОЦЗ