06.11.2019 | 10:51

Для краян, котрі звернулися до служби зайнятості з метою пошуку роботи, фахівці Дрогобицького МРЦЗ провели інформаційний семінар з орієнтації на службу у військових структурах України. До заходу вже традиційно долучилися представники Нацгвардії та розповіли учасникам дійства про переваги та перспективи служби у складі українського війська.

Окремо рекрутери у погонах повели мову про нюанси армійського життя, у тому числі специфіку роботи резервістів, спектр вимог до кандидатів, перелічили тих осіб, котрі не підлягають прийняттю на службу. Цікавою та водночас корисною стала інформація про освітній процес у вищих навчальних закладах при НГУ, умови вступу або підвищення рівня кваліфікації, забезпечення житлом, розмір фінансового забезпечення тощо.

Відрадно, що захід проходив у форматі запитань та відповідей, адже діалог між потенційним працедавцем і клієнтами міськрайонного центру зайнятості завжди гарантує позитивний результат. Наприкінці семінару кожен охочий отримав листівки, буклети з адресами відділень комплектування.

Світлана Шараневич, начальник відділу активної підтримки безробітних  Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості