01.03.2016 | 09:34

У діловій невимушеній атмосфері у Стебницькому міському центрі зайнятості пройшов інформаційно-консультаційний захід «Під одними дахом». Перед його організацією посадовці ЦЗ провели опитування учасників АТО та членів сімей загиблих воїнів з тим, аби дізнатися, які проблеми їх хвилюють і хто може надати їм вичерпну консультацію з тих чи інших питань.

Опрацювавши анкетні дані, на зустріч з військовиками, прибулими із районів збройного конфлікту, запросили представників органів місцевого самоврядування та податкової служби. Відтак присутній на дійстві керуючий справами виконкому Стебницької міської ради Володимир Годяк проінформував армійців про процедуру виділення земельних ділянок, їхнє цільове призначення, окреслив норми безоплатної приватизації.

У промові завідуючої сектором комунікацій Дрогобицької об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Львівській області Галини Садлівської прозвучали консультації щодо застосування норм податкового законодавства, а також роз’яснення змін, що стосуються демобілізованих працівників.

Безробітні з числа учасників АТО охоче спілкувалися зі спеціалістами державних установ, з’ясовували окремі моменти, уточнювали пільги, перелік потрібних документів для отримання земельних наділів та ін. Вони також ознайомилися з банком вільних робочих місць і вакантних посад, графіком професійного навчання, умовами надання одноразової виплати допомоги з безробіття для започаткування власної справи та можливостями тимчасової зайнятості.

Наостанок колишні бійці обмінялися спогадами про минуле, висловили свої думки про те, що тривожить їх у мирному житті. Вони запевнили, що обов’язково скористаються почутою на заході інформацією. Адже тепер вони чітко знають не тільки свої права та обов’язки, але й перспективи у сфері зайнятості.