25.02.2019 | 10:41

У Городоцькій районній філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся День відкритих дверей центру зайнятості «Під одним дахом», мета якого – надати учасникам АТО всебічну допомогу задля вирішення проблемних питань життєдіяльності.

На захід запросили соціальних партнерів, а саме керівника управління соціального захисту Городоцької РДА С. Кошель, завідувача сектора «Землеустрою та ринку земель» В. Жука, фахівця із соціальної роботи Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді З. Скрипку, головного спеціаліста Городоцького бюро правової допомоги І. Благуту.

Під час ділових перемовин пошуковцям роботи з числа учасників бойових дій допомогли зорієнтуватися у ситуації на ринку праці, окреслили перспективи працевлаштування, надали поради щодо подолання психологічних бар’єрів, а також ознайомили з можливостями підвищення професійних навиків, запровадженими новаціями в діяльності служби зайнятості  та ін.

С. Кошель розповіла присутнім про систему роботи з координаторами та напрями соціального захисту учасників АТО відповідно до норм чинного законодавства, відповіла на численні запитання щодо аспектів призначення соціальних виплат. Про процедуру виділення земельних ділянок з описом кожного її етапу повів мову В. Жук, а І. Благута запросила присутніх скористатися послугами Городоцького бюро правової допомоги.

З цікавістю слухали учасники дійства виступ З. Скрипки, котра окреслила основні напрями діяльності Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Як було наголошено, щомісяця у перший четвер об 11 годині в актовій залі Городоцької районної державної адміністрації проходять зустрічі голови Городоцької РДА, керівників структурних підрозділів та установ з учасниками АТО. Відтак кожний охочий може завітати на них і порушити проблемні питання, які виникають у житті після повернення з війни.

Захід відбувся у формі конструктивної бесіди, присутні активно ставили запитання та отримували на них змістовні відповіді із уст представників різних урядових організацій.

Городоцька районна філія Львівського ОЦЗ