09.04.2021 | 10:37

Пілотний проєкт з професійної орієнтації та кар’єрного консультування учнівської молоді «Успішна кар’єра», що стартував в області відповідно до  розпорядження Львівської ОДА та Департаменту освіти і науки ЛОДА, у Буському районі охопить дев’ятикласників Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1» та Буської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 2.

У рамках програми передбачено інформування батьків, психологів і соціальних працівників навчальних закладів щодо доцільності залучення учнівської молоді до самостійного тестування на платформах з профорієнтації Державного центру зайнятості, а також проведення для школярів інформаційних вебінарів на тему: «Обирай майбутнє – живи і працюй в Україні».

Мета просвітницької роботи – ознайомити не тільки представників підростаючого покоління, а й дорослих, зі станом і перспективами розвитку локального ринку праці, правилами вибору професії, можливостями працевлаштування, кадровими потребами місцевих працедавців і вимогами до потенційних працівників.

Долучившись до проєкту, працівники Буської районної філії Львівського обласного центру зайнятості днями в онлайн-режимі зустрілися з батьками Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Опорного загальноосвітнього навчального закладу «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1», а також учнями Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Діалог проходив жваво й динамічно: присутні по той бік екрану уважно слухали інформацію про алгоритм вибору фаху, аналізували формулу «хочу-можу-вмію», ділилися думками та досвідом з питань професійного самовизначення, а також ставили запитання та обговорювали почуті відповіді.

Буська районна філія Львівського ОЦЗ