14.09.2021 | 12:27

У приміщенні Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій з метою добору потенційних працівників для ТОВ «Екса-Вуд».

Пропонувалася робота оператору сушильних установок, оператору котельні, верстатнику лущильного верстата, сортувальнику матеріалів та виробів з деревини, механіку, стропальнику, бензопильнику, кранівнику козлового крану, а також підсобному робітникові.

Представник ТОВ «Екса-Вуд» п. Ольга ознайомила учасників заходу з умовами праці, режимом роботи, системою нарахування заробітної плати. За її словами, працівникам компанії гарантується офіційне працевлаштування, можливість кар’єрного росту, гідний заробіток. Безробітні, котрі взяли участь у заході, із перших уста отримали вичерпну інформацію про перспективи працевлаштування та відповіді на запитання, що їх цікавили.

Укотре переконуємося, що такі зустрічі сприяють досягненню спільної мети: працедавець має можливість знайти необхідні кадри, а безробітний – вирішити питання зайнятості.

 

Марія Мочерад,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ