14.01.2020 | 14:24

Нещодавно відбулася цікава зустріч учнів 9-11 класів Славського ЗЗСО І-ІІІ ступенів та учасників команди «Славні горяни» із фахівцями відділу активної підтримки безробітних Сколівської РФ ЛОЦЗ, заступником Славського селищного голови з гуманітарних питань Іванною Ткачик і виконавчим директором готельно-ресторанного комплексу «Вежа Ведмежа» Іриною Попович.

Під час заходу старшокласників поінформували про професії, які користуються підвищеним попитом у туристично привабливому районі, особливо у час стрімкого розвитку гірськолижних курортів. А це: кухарі, покоївки, адміністратори, бармени, офіціанти, сантехніки тощо.

Школярам наголосили, що планувати кар’єру треба з учнівської парти, щоби в дорослому житті почуватися затребуваним й конкурентоспроможним.

Молодь із великим зацікавленням слухала інформацію посадовців служби зайнятості про послуги з профорієнтації, які можна отримати дистанційно, а також взяла участь в анонімному опитуванні та тестуванні «Моя професія».

Замислюючись про майбутнє, школярі усвідомили, що вдалий вибір професії – це перший крок до здійснення мрій, до улюбленої справи, професійного визнання, побудови кар’єри, а отже – матеріальної стабільності та добробуту.

Подібні зустрічі спонукають хлопців і дівчат врахувати реалії місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, щоби після школи не розминутися з покликанням, а мати офіційну роботу із гідною зарплатою.

Сколівська районна філія Львівського ОЦЗ