15.04.2021 | 10:49

Історія успішного бізнесу Лілії Даців із Самбора почалася з центру зайнятості. Саме сюди жінка прийшла у пошуку роботи і під час спілкування з кар’єрним радником дізналася про можливість за підтримки держави розпочати власну справу, отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності.

Отож, усе ретельно обміркувавши, зваживши всі «за» і «проти», п. Лілія вирішила ризикнути і втілити давню мрію в реальність. Таким чином у Дрогобичі, старовинному містечку з унікальною архітектурою, з’явилася затишна пекарня «Медова баба». Ароматні штруделі, солодкі кекси, пухкі круасани та багато іншої смачної випічки за крафтовими рецептами, звісно ж, смакують з ароматною кавою вишуканих сортів. Нині до затишного закладу, де можна приємно відпочити та насититися духмяною здобою, охоче прямують дрогобичани та гості міста, справжні поціновувачі смаколиків.

А Лілія Даців надалі підтримує зв’язки із центром зайнятості: тепер у статусі працедавця вона пропонує роботу іншим.

Історії успіху бізнесменів можуть бути різними. Проте головне, що варто із них почерпнути, – ніколи не втрачати віру в себе і свою справу. Адже натхненна та наполеглива праця обов’язково увінчається добрим результатом, тоді «птаха щастя» буде у твоїх руках.

Леся Піхо,

начальник відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Самбірського міськрайонного центру зайнятості