07.08.2019 | 11:33

Щоб успішно працевлаштуватися, необхідно мати точне уявлення про власні переваги і роботу своєї мрії. Головне – повірити  у свої сили, і тоді ви досягнете бажаної мети!

Можна багато розказувати про людей, які за сприянням  служби зайнятості знайшли місце праці і задоволені ним. Але сьогодні хочеться повести мову про колишню клієнтку Турківської районної філії Львівського ОЦЗ Людмилу Броніславівну Стефанську. Її цілеспрямованість та велике бажання працювати дали бажаний результат!

Наша героїня звернулася до держустанови з надією, що тут їй допоможуть повернутися до трудової діяльності. Так склалася життєва дорога, що Людмила Броніславівна після закінчення навчання у Львівському технікумі банківської справи 17 років працювала бухгалтером у відділенні АТ «Ощадбанк». У зв’язку з реорганізацією та скороченням чисельності працівників жінка втратила роботу.

– Пригадую першу зустріч з Людмилою в центрі зайнятості, – ділиться спогадами фахівець Турківської РФ ЛОЦЗ. – Що ж запропонувати людині з таким професійним досвідом? На ринку праці нашого району зазвичай дуже мало пропозицій для фахівців банківської сфери, а коли надходять якісь вакансії, то вони швидко укомплектовуються.

Спеціалісти центру зайнятості почали активний пошук роботи, хоча за спеціальністю було досить складно знайти місце праці. І їм це вдалося, адже нині ексбезробітна охоче трудиться у приватному підприємстві «Лев-3».

Жінка щиро вдячна службі зайнятості за допомогу в пошуку роботи. Отож, як би не змінювалися часи й вимоги до кандидатів все ж головним залишаються людяність, відповідальність, любов до праці та бажання приносити користь. Саме ці якості переважають у характері Людмили Стефанської.

 

Ольга Беседін, заступник начальника відділу організації працевлаштування населення Турківської районної філії Львівського ОЦЗ