12.11.2019 | 09:53

Днями у приміщенні Жовківської РДА фахівці районної філії Львівського обласного центру зайнятості провели семінар для вивільнених працівників.

Зі вступним словом до присутніх звернулася заступниця директора філії Галина Каштан, котра окреслила мету зустрічі, спектр послуг, завдяки яким особи, попереджені про скорочення, зможуть повернутися до трудової діяльності у стислі терміни. Йшлося про те, що із кожним працівником РДА  працюватиме кар’єрний радник, котрий розробить стратегію працевлаштування, сформує кар’єрну траєкторію із урахуванням висновків з профдіагностики, індивідуальних потреб особи, її професійних знань, намірів, схильностей та ситуації на ринку праці. Такі підготовчі заходи дозволять скласти профіль особи, визначити її здібності, компетентності, ступінь мотивації, готовність до змін, аби підібрати оптимальні варіанти працевлаштування ще до факту звільнення.

Її думку продовжила Олена Алієва, представник відділу активної підтримки безробітних. Вона описала ситуацію на локальному ринку праці, порядок реєстрації у держустанові, доцільність проведення спеціального діагностичного тестування, напрями професійного навчання, аспекти залучення до підприємницької діяльності тощо. За її словами, спеціалісти філії проконсультують кожну особу та дадуть відповіді на всі запитання, пов’язані з добором місця праці за результатами поглибленого профілювання та профорієнтаційної діагностики.

Провідний юрисконсульт Жовківської РФ ЛОЦЗ Ярина Пущинська озвучила правові норми чинного законодавства щодо регулювання скорочення штату працівників. Оксана Ягельницька, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями, перелічила актуальні та перспективні вакансії, що є у базі даних служби зайнятості, а також зупинила увагу жителів району на пропозиціях зайнятості, отриманих з інших джерел, у тому числі  із всемережжя.

Начальник відділу сприяння працевлаштування Оксана Нежид узгодила з працівниками РДА графік проведення анкетування. Вона зазначила, що відповідно до отриманих результатів буде визначений комплекс дієвих заходів для кожної особи індивідуально, щоби запобігти безробіттю та звести до мінімуму ризики вивільнення.

Присутнім наголосили, що анкетування, профілювання, супровід кар’єрного радника, адресні послуги кожному, хто підпадає під скорочення, дозволять з’ясувати ті навички та здібності особи, що вигідно вирізняють її з-посеред серед інших пошуковців роботи, аби прийнятна робота була підібрана якомога швидше.

Жовківська районна філія Львівського ОЦЗ