14.08.2019 | 10:28

Минуло вже більше року з тих пір, як Олександр Яцков, клієнт служби зайнятості, ризикнув змінити життя та започаткував власну справу, скориставшись пілотним проектом «Рука допомоги».

Завдяки отриманим коштам чоловік придбав необхідне обладнання та стартував у бізнесове море. Нині він працює у сфері надання послуг хімічного чищення текстильних виробів, килимів, м’яких меблів, салонів автомобілів тощо. З метою розвитку бізнесу Олександр постійно вдосконалює навички та поглиблює знання, беручи участь у різноманітних конференціях, тренінгах і семінарах, адже його діяльність має особливу специфіку.

Фахівці Золочівської районної філії Львівського ОЦЗ спільно з посадовцями районного управління соціального захисту населення здійснюють постійний супровід учасників проекту.

Так, днями представники СЗ Лілія Саханевич і Наталія Гавришків разом з Галиною Дорощак, провідним спеціалістом сектору з питань праці та соціально-трудових відносин Управління соціального захисту населення Золочівської РДА завітали до п. Олександра. Мета відвідування – перевірка виконання учасником пілотного проекту зобов’язань, визначених умовами чотиристороннього договору, а також надання консультацій та інформації щодо аспектів ведення бізнесу, дотримання термінів сплати податків та зборів, подання необхідної податкової звітності.

Золочівська районна філія Львівського ОЦЗ