09.08.2019 | 09:32

Відповідно до змін, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 03.06.2018 №851 інформацію про кількість працевлаштованих громадян суб'єктами господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні (форма №1-ПА), потрібно буде подавати до центрів зайнятості щоквартально.

Юридичні особи та фізичні особи - підприємці, які:

 

  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні
  • здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні в інших роботодавців
  • надають послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

 

зобов´язані не пізніше 15 числа місяця після звітного кварталу подати згадану інформацію до центру зайнятості за місцем здійснення діяльності.

У разі якщо останній день строку припадатиме на вихідний, святковий або інший неробочий день, днем закінчення строку подання звіту буде перший після нього робочий день.

У випадку неподання або порушення порядку подання суб´єктом господарювання, який надає послуги з посередництва у працевлаштуванні, відомостей про працевлаштованих ним осіб, відповідно до статті 53 Закону України «Про зайнятість населення», стягується штраф у двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент виявлення порушення.

За більш детальною інформацією звертайтесь до відділів взаємодії з роботодавцями базових центрів зайнятості/філій ОЦЗ, а також до фахівців відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості.

Наталія Наконечна, начальник відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Львівського обласного центру зайнятості