01.11.2019 | 09:59

Децентралізація та зміна організаційної структури органів державної влади неодмінно призведе до зменшення чисельності працівників райдержадміністрацій. Звісно, процес скорочення болючий, непростий, але неминучий.

Як у цій ситуації допоможе вивільненим співробітникам РДА Державна служба зайнятості? Про це розповідає директор установи Ольга Макогон.

«Держава як роботодавець володіє найціннішим капіталом – людським, тому з початком оптимізації структури кожен керівник РДА буде залучати Державну службу зайнятості для підтримки людей у пошуку роботи.

З моменту залучення роботодавцем ДСЗ до програми підтримки працівників, що вивільняються, кожен працівник стає клієнтом Служби.

Завдання нашої Служби – забезпечити кар’єрний супровід кожному співробітникові, який підпадає під скорочення. Кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник, який складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу максимально швидко, навіть ще до звільнення.

ДСЗ проведе низку профорієнтаційних заходів, спеціальне діагностичне тестування. Кар’єрний радник спільно зі спеціалістом з профорієнтації індивідуально проконсультують кожного клієнта та дадуть відповіді на всі питання, пов’язані з подальшим підбором роботи за результатами профорієнтаційної діагностики та профілювання.

Проведення підготовчих заходів дозволить скласти профіль клієнта, визначити ті навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють його серед інших осіб на ринку праці, визначити ступінь мотивації та готовності до змін.

Після цього розпочнеться супровід у працевлаштуванні із врахуванням індивідуальних потреб клієнта.

Пошук роботи, проведення професійного навчання, тренінгів, підготовка особи до започаткування власного бізнесу буде проводитися з залученням найширшого кола стейкхолдерів: бізнесу, профспілок, профільних галузевих асоціацій та новостворених ОТГ.

Наша команда працює для вас. І ми підтримаємо кожного працівника РДА, котрий попереджений про вивільнення».

Відділ інформаційної роботи Львівського ОЦЗ