18.10.2018 | 10:55

У сесійній залі Бориславської міської ради відбувся семінар на тему: «Заходи щодо детінізації відносин у сфері зайнятості населення», на який запросили представників фірм і компаній міста. Піклуючись про те, щоб бізнес продовжував розвиватися та не зазнавав непоправних втрат від штрафних санкцій у разі виявлення порушень в сфері трудових відносин, присутнім в черговий раз наголосили на необхідності ведення господарської діяльності у правовому полі.

Розпочинаючи семінар, заступник міського голови Світлана Дмитрівна Солоненко зазначила, що міська влада зацікавлена в тому, щоб підприємці були успішними, адже від їхньої діяльності залежить наповнення бюджету та можливість виконання зобов’язань перед жителями міста.

Директор Бориславської міської філії Львівського обласного центру зайнятості Галина Тадеївна Цибенко нагадала присутнім про заходи, які вживає держава для підтримки малого та середнього бізнесу. Мова йшла про можливість упродовж 12 місяців отримувати компенсацію фактичних витрат зі сплати єдиного соціального внеску у разі створення нових робочих місць і працевлаштування на них осіб, що мають додаткові гарантії в сфері працевлаштування.

З цікавістю учасники зустрічі сприйняли інформацію про умови участі у пілотному проекті «Рука допомоги», активно ставили запитання про розмір і умови повернення фінансової допомоги для придбання обладнання та матеріалів. Директор філії запросила присутніх активніше користуватися новими електронними сервісами служби зайнятості, використовувати можливості «Електронного кабінету роботодавця», самостійно аналізувати резюме безробітних, що розміщені на офіційному сайті Державної служби зайнятості.

Представники бізнес-кіл почерпнули чимало іншої корисної інформації під час виступу начальника Бориславського відділу обслуговування громадян Пенсійного фонду України, Державної фіскальної служби, Управління праці та соціального захисту населення Бориславської МР та інспекторів праці.

Наталя Медвідь, заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Бориславської міської філії Львівського ОЦЗ