13.11.2019 | 15:15

Децентралізація та зміна організаційної структури органів державної влади неодмінно призведе до зменшення чисельності працівників. І Сокальська райдержадміністрація – не виняток. Звісно, процес скорочення болючий, непростий, але неминучий. Тому посадовці районної філії Львівського ОЦЗ 12 листопада 2019 року провели інформаційний захід з працівниками місцевої РДА, котрі попереджені про вивільнення.

Директор РФ ЛОЦЗ Віктор Лащук наголосив, що завдання служби зайнятості – забезпечити необхідний супровід кожному співробітникові, котрий підпадає під скорочення. Колишнім держслужбовцям допомагатиме кар’єрний радник, котрий складе індивідуальний план працевлаштування, щоб підібрати роботу ще до факту звільнення.

Начальники профільних відділів районної філії ЛОЦЗ поінформували присутніх про стан та перспективи розвитку локального ринку праці, розповіли про можливість отримання ваучера та навчання відповідно до здібностей за актуальними професіями та спеціальностями. Окремо йшлося про порядок реєстрації у службі зайнятості, призначення та виплату матеріального забезпечення на випадок безробіття тощо. Надзвичайно цікавою та актуальною стала інформація про отримання одноразової виплати допомоги з безробіття для організації власної справи, адже серед фахівців райдержадміністрації є чимало краян, котрі мають підприємницький хист.

Посадовці наголосили, що упродовж наступних двох місяців систематично інформуватимуть фахівців РДА про ситуацію на ринку праці, актуальні вакансії, надаватимуть групові та індивідуальні консультації. А за результатами проведеного анкетування, поглибленого профілювання, профдіагностики розроблять стратегію кар’єрного супроводу для кожного співробітника РДА з метою визначення комплексу заходів із запобігання безробіттю та пришвидшення процесу працевлаштування.

Наприкінці заходу працівники районної державної адміністрації отримали інформаційні матеріали та вичерпні відповіді на низку запитань.

Сокальська районна філія Львівського ОЦЗ