25.05.2020 | 11:25

Курортне місто Трускавець важко уявити без туристів. Адже ця колоритна місцевість славиться не тільки мінеральними водами, але й цікавими історичними пам’ятками та віллами. Та, на жаль, у час пандемії CORVID-19 оздоровчі заклади та місто спорожніли, а працівники санаторіїв залишилися без роботи. Така картина вималювалася не тільки у Трускавці. Зарадити у цій ситуації у різних країнах вирішили по-своєму. Не залишилася осторонь і Україна.

Заступник директора ДП "Санаторій "Молдова" Леся Кошів каже, що завдяки прийнятим до чинного законодавства змінам про надання суб’єктам малого і середнього бізнесу допомоги з часткового безробіття офіційно оформлені наймані працівники можуть розраховувати на фінансову підтримку до повного відновлення роботи установи. А ще зізнається, що керівництво довго не роздумувало: вигідна чи не вигідна ця затія для підприємства, тому відразу звернулося до фахівців місцевої служби зайнятості. У держустанові їм надали кваліфіковану консультацію. Отож із підготовкою потрібних документів не було жодних проблем.

«Більш того, – наголошує у розмові заступниця директора санаторію, – пакет документів сформували за один день і надіслали до Трускавецької філії Львівського обласного центру зайнятості».

Фахівці філії того ж дня розглянули їх, перевірили і передали до Львівського ОЦЗ, де відповідно до наказу було прийняте рішення про призначення ДП «Санаторій «Молдова» допомоги з часткового безробіття.

Заступник директора оздоровчого закладу Леся Кошів щиро радіє такому розвитку подій, адже завдяки державній підтримці санаторій збереже робочі місця, а працівникам не доведеться поповнювати лави безробітних.

Довідково. Станом на 25.05.2020 року на рахунок ДП «Санаторій Молдова» від обласного центру зайнятості надійшли кошти у сумі понад 543,7 тисяч гривень для виплати допомоги з часткового безробіття 152 працівникам установи.

Львівський обласний центр зайнятості