22.02.2019 | 14:23

Фахівці Жидачівської районної філії ЛОЦЗ активно провадять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед широкого загалу – безробітних і суб’єктів господарської діяльності, розповідаючи їм про переваги оформлення трудових відносин у правовому полі та ризики тіньової зайнятості.

Сьогодні, 22 лютого, організували виїзну акцію «Ні – зарплаті в конвертах» у Гніздичівській ОТГ. Працівники філії – Олена Мазур та Галина Масна – ознайомлюють жителів, у тому числі й працедавців, з інформацією про перспективи працевлаштування на теренах Жидачівщини, надають фахові консультації щодо ситуації на локальному ринку праці та застосування норм чинного законодавства. 

Особливо під час діалогу наголошується, що тільки офіційно оформлена робота є гарантією соціального захисту найманих працівників, а для працедавців – запорукою процвітання бізнесу. Використання легальної робочої сили – це отримані в подальшому доходи від прибуткової діяльності підприємства. Тривалі трудові відносини, відсутність плинності кадрів – найкраща якісна реклама фірми чи компанії. І лише за умови належного дотримання прав та обов’язків дві сторони трудових відносин можуть розраховувати на позитивний результат і досягнення визначених цілей. Працевлаштований працівник має право на усі гарантії, передбачені Кодексом законів про працю України. Погоджуючись зарплату у конвертах, працівники до кінця не усвідомлюють, що вони залишаються без права на захист своїх інтересів.

Світлана Ткач,

заступник директора Жидачівської районної філії Львівського ОЦЗ