14.08.2019 | 09:24

Світ професій настільки різноманітний та цікавий, що підліткам самостійно важко визначитися з трудовою стежиною. Напевно найкраще для кожного з них – побачити з середини «кухню» тої чи іншої сфери. З такою метою Новояворівську міську філію Львівського ОЦЗ відвідали учні у супроводі батьків та спеціаліста відділу культури, туризму, молоді та спорту Яворівської РДА Оксани Франко.

Школярі оглянули кілька підприємств району та ознайомилися зі світом професій під час тематичного заходу, який провели фахівці служби зайнятості. Провідний фахівць відділу активної підтримки безробітних Христина Шавель акцентувала увагу на головних аспектах і алгоритмі вибору професії, ознайомила з потребами ринку праці регіону.

Щоб уникнути складнощів та знайти заняття до душі, дітям запропонували пройти тестування «Опитувальник самооцінки» або «Моя професія» та переглянули профорієнтаційний відеоролик. Під час зустрічі з школярами та батьками окремо йшлося про мобільний додаток «Центр профорієнтації».

Христина Шавель, провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ